Godz. 9.00  rozpoczyna się „Wieczór Panieński” Miss M……. Wyruszamy do Piotrkowa Trybunalskiego……..przyszła Panna Młoda nieświadoma dokąd jedziemy, dostaje do ręki list!……o treści…..

Gosiu,
Dzisiaj jest 12.09.2009r.-Dzień wyjatkowy , bo to właśnie dziś obchodzimy Twój Wieczór Panieński. Może bardziej Dzień Panieński, bo jest przed południem:)Chcemy żeby został na zawsze w Twojej pamięci, żeby powrót myślami do tej daty wywoływał dreszcz emocji i smak niezapomnianej przygody nawet po wielu latach. Niewykluczone że przygody życia…..

Miłość, Ślub, Małżeństwo to słowa magiczne, których treść i znaczenie każdy z nas instynktownie zna od zawsze, ale coraz lepiej rozumie z każdym  przeżytym wspólnie kolejnym rokiem.
Świadomość wyboru Małżeństwa to potężny i odpowiedzialny SKOK w dorosłość, w nieznane, w nadzieję; SKOK troche na granicy ryzyka-ekstremalny……
Dlatego postanowiliśmy umożliwić Ci wykonanie Go właśnie dzisiaj, już za chwile,wiedząć, że całą sobą skoczysz w nowe życie….
Mam nadzieję że dostarczy Ci on niesamowitych przeżyć, że pokonasz własna obawę, niepewność, strach i wielka niewiadomą i będziesz potrafiła cieszyc się słodko kontrolowaną wolnością, poczujesz sie jak w niebie i oddasz sie chwili, która już na zawsze zmieni Twoje życie….
Po tym Małżeństwo to pestka….

img_8295-tileimg_8338-tilehyuuuu1untitled-12img_8385img_8391img_8410x1img_84111img_84122I najlepsze…..photo by Jumper…………..img_7889img_7890img_7891img_7896img_7910img_7916img_7927

 

img_86011Pierwsze wrażenia po skoku Miss G…SMS do Wszystkich……….Pełen roz…:)))Adrenalina rozwaliła mi głowę. skoczyłam z 4 tyś metrów w same chmury gdzie nie było widać ziemi. U góry zimno i głośno. Spadając w dół z predkością 200km/h nie myslisz o niczym, widzisz tylko biel:) i czujesz tą predkość na twarzy,  i wtedy otwiera sie spadochron. W kilka sekund unosi cię do góry. I wtedy błoga cisza:)Słyszysz instruktora co mówi. Podaje Ci stery. Najperw w prawo, pózniej w lewo, wpadajac w kołwrotki jak na karuzeli;) Lądowanie profesjonalne i łagodne.I wielki uśmiech na mojej twarzy:))) Teraz wiem że małżeństwo to pestka:) P.S. Instruktor przystojny na maxa:)Dziękuje Wam za to że mogłam być bliżej nieba i że spadanie też było równie przyjemne:)

 

 

Druga część wieczoru bardziej tradycyjna……..Niestety nie pokaże za wiele……chociaż musze przyznac że nie brakowało wrażeń…..img_8637img_8645img_8648

img_86961

17 Comments

christian audigier tees
1 stycznia 2011

Hi, this is a very interesting blog page and ive enjoyed reading many of the articles and posts contained on the website, keep up the good work and hope to read some more interesting content in the future.

Clayton Monsanto
22 listopada 2010

Took me time to learn all of the feedback, but I actually loved the article. It proved to be Very useful to me and I’m positive to all of the commenters here! It’s always good when you can not solely be informed, but additionally entertained! I’m positive you had enjoyable penning this article.

Fredrick Mcinroy
21 listopada 2010

Howdy! Fantastic weblog! I have been a regular visitor to your site (somewhat more like addict :P) on your website nevertheless I had a trouble. I’m just not necessarily certain that whether its the right site to ask, but you’ve got no spam comments. I recieve comments exactly like YyZXeTwatch movies onlineNyCWnMf average. Will you assist me? Regards.

nice sexy milf
18 listopada 2010

just letting you know – your site is fantastic!

aurora flat fee mls
8 listopada 2010

I’m not such an expert when it comes to this. Useful read, appreciate your posting this.

Andrea Hakimi
26 października 2010

One thing that we will never have, though, is the opportunity to go back to 2002 and jump in at the beginning. I remember thinking about blogs as the online version of journals. I never thought of it as a business platform and dismissed them. Now I feel a little bit like the guy who passed on signing the Beatles.

Fashion
25 października 2010

I like this blog, slick style! is it a template?

Fashion
24 października 2010

Thank you for this article, your internet site is carrying out great service towards the fashion marketplace!

Washburn Guitars
23 października 2010

„Hello, I see you have a very great effectively written guide right here, may well I use a number of it on my blog site if I cite you as the useful resource? : )”

HOHNER HarMonicas
16 października 2010

Such a usefule blog…whoa

gratis spel
14 października 2010

ga zo door een pluim

Stop Smoking Now
14 października 2010

„Super-Duper web page! I’m loving it!!!! Will appear back again once more – taking you feeds also, Thank you.”

IndiIan Curry Recipes
13 października 2010

„Aw, this was a truly quality submit. In principle I’d prefer to create like this too – taking time and genuine work to make a good write-up… but what can I say..!.!. I procrastinate alot and in no way appear to get some thing carried out. „

nobpypeengara
14 września 2010

I think i’ve seen this somewhere before…but it’s not bad at all
http://fasttube.info
link
link

rulette
2 sierpnia 2010

Jest mi jednak trochę głupio, że nie pomyślałem o tym wcześniej feel.

BurksSALLIE25
1 lipca 2010

All people deserve very good life and personal loans or bank loan can make it better. Because freedom depends on money state.

Gosia
10 października 2009

ale zarąbisty prezent zrobiłyście Gosi,cudne zdjęcia,cudna pamiątka!

Leave comment


6 + dziewięć =

Form Note

Mój Flickr

Kontakt

Barbara Soczomska

Tychy – Pszczyna
tel. 668 491 585
fotografia@soczomska.com

Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress